Hakkımızda,

Tanıtım, Tasarım, Matbaa Hizmetleri, Grafik çalışmalarıyla, 1995 yılından bu yana Işık Tuğra Reklam Matbaa adı altında hizmetlerine devam eden, “müşteri memnuniyeti” merkezli çalışmalarımız, Işık Reklam Matbaa Pazarlama Ltd. Şti. olarak,“Matbaa Hizmetleri, Kurumsal Kimlik Çalışmaları” gibi konularda da çalışmalar yapıp hızla kaliteyi yükseltmek asıl amacımız olmuştur.
Sonuç odaklı pazarlama yaklaşımlarını ve müşterilerimizin değerine değer katacak doğru teknik ve teknolojiler ile etkin ve verimli çözümler sunarak sürekli kendimizi geliştiriyoruz.
Şirketimiz; üretim ve hizmet sektöründe, özel veya tüzel pek çok kuruluşuna, her konuda Reklam / Tanıtım propagandalarında, Gazete Reklamları, Baskılı Materyallerin tasarımı ve basımı konusunda, kısacası A’dan Z’ye Matbaa İşleri, Fotoğraf çekimi, (bütün ürünler ve kurumsal) Google Reklamları, Promosyon ürünleri, Branda, Bez Afiş, Bayrak Basımı, Folyo & Etiket kesimi gibi ana başlıklarda hizmet vermekteyiz…03.07.2014 (ışık reklam matbaa, ankara matbaa, matbaa ankara)